Sukces marki Sopro

W naszych pracowników inwestujemy długoterminowo, doceniając ich zaangażowanie, potrzebę samorealizacji i wysiłek włożony w budowanie wspólnego sukcesu marki Sopro. 
Z przyjemnością zapraszamy do współtworzenia naszego Zespołu.

Najwyższa jakość jest wynikiem współpracy

Dlaczego Sopro?

Jakość powstaje tam, gdzie praca łączy się z pasją, a innowacje – z wiedzą i doświadczeniem. Sopro to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych przez profesjonalistów marek - za tym sukcesem stoi know - how całego zespołu – wysiłek każdej z osób, zatrudnionych na różnych stanowiskach. Od naszych pracowników wymagamy odpowiednich umiejętności i  motywacji do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Wiemy bowiem, że dobry produkt oraz idąca za nim renoma są wynikiem pracy wielu ludzi, a wysiłek każdego z nich jest tak samo ważny.

 

Trwałe fundamenty

Siłą Sopro są pracownicy, którzy tworzą naszą firmę, a motywacją do ciągłego rozwoju –  coraz bardziej wymagający klienci, partnerzy i profesjonalni wykonawcy. Dlatego poszukujemy ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a rozwój i ciągłe pogłębianie wiedzy są dla nich wartościami nadrzędnymi. Wiemy, że doświadczenie przychodzi z czasem, dlatego w codziennej pracy stawiamy na atmosferę, która sprzyja poszukiwaniu kreatywnych rozwiązań, wymianie doświadczeń, a zaufanie, szacunek i wzajemna pomoc są jej nienaruszalnymi fundamentami.

Kontakt

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Na poniższy adres mailowy wyślij wiadomość z informacją na jakie stanowisko aplikujesz. Nie zapomnij o swoim CV! We wszelkich innych tematach związanych z rekrutacją, możesz również kontaktować się bezpośrednio z działem HR pod adresem - rekrutacja@sopro.pl

 

Zobacz aktualne oferty